Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SŁOWO PODLASIA - zło konieczne

Utworzony przez Wieckowska, 17 lutego 2009 r. o 20:23
Gość napisał:
I znowu krzyczysz marny czlowieku . Przegrałeś i już to wiesz ziarno niepewności zostalo zasiane w każdym człowieku rodzi się pytanie co do twojej osoby. A oto chodziło . Niedługo twój strach przerodzi się w gniew a gniew w paranoję a paronoja w obłęd a obłęd w twój koniec. I tak skończysz marna istoto . Bo nie jesteś przystosowany do życia w społeczeństwie taki los czeka karzdą jednostkę rządną wladzy , pieniędzy i ludzkiej krwi. Wasz nieugięty przeciwnik Walczący z Tyranią
Głosuję na PSL - i tak Boś pójdzie do PO, bo w PIS-sie już sie nabył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głosuję na PSL - i tak Boś pójdzie do PO, bo w PIS-sie już sie nabył.
a ja nie zagłosuję za psl bo tej ekipy mam dość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja nie zagłosuję za psl bo tej ekipy mam dość
Dzieki za wspaniałą reklame dla partii naszych ojców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie BOŻE broń mnie przed taką pomyłką nawet jakbym stracił samokontrolę nie pozwól mi zagłosować na zielono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jutro słowo musi sobie zadać jakiś "trudzik" i socjo-technicznie przekuć przegraną Stefaniuka w jakiś sukcesik? dacie radę? może o olejarni coś napiszcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to jutro słowo musi sobie zadać jakiś "trudzik" i socjo-technicznie przekuć przegraną Stefaniuka w jakiś sukcesik? dacie radę? może o olejarni coś napiszcie?
dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dzieki za wspaniałą reklame dla partii naszych ojców.
Psl już dawno nie ma nic wspólnego z tym przedwojennym! To partia zdrajców i złodziei mów2iłem to przed laty Stefaniukowi w oczy w Janowie i powiedziałem mu że już w życiu na niego i jego kumpli od koryta nie zagłosuje dlatego że w wolnej Polsce dobrowolnie weszli w sojusz z komunistami! Franeczek skwitował to że mu to wisi i tak wejdzie z listy krajowej - co później stało! A skoro twierdzisz że to partia twoich ojców to chyba jesteś dzieckiem k.... i złodzieja! Bo w tej partii to już porządnych ludzi dawno nie ma. Ostatnich to chyba UBP w latach 40 wykończył! Poczytaj sobie historię IPN teraz sporo publikuje na szczęście i ku trwodze czerwonej i "zielonej" szarańczy! A ja gdybym miał ojca w takiej partii to nawet bym się do niego nie przyznawał. A ty się chełpisz - niedaleko pada jabłko do jabłoni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop z Podlasia napisał:
Psl już dawno nie ma nic wspólnego z tym przedwojennym! To partia zdrajców i złodziei mów2iłem to przed laty Stefaniukowi w oczy w Janowie i powiedziałem mu że już w życiu na niego i jego kumpli od koryta nie zagłosuje dlatego że w wolnej Polsce dobrowolnie weszli w sojusz z komunistami! Franeczek skwitował to że mu to wisi i tak wejdzie z listy krajowej - co później stało! A skoro twierdzisz że to partia twoich ojców to chyba jesteś dzieckiem k.... i złodzieja! Bo w tej partii to już porządnych ludzi dawno nie ma. Ostatnich to chyba UBP w latach 40 wykończył! Poczytaj sobie historię IPN teraz sporo publikuje na szczęście i ku trwodze czerwonej i "zielonej" szarańczy! A ja gdybym miał ojca w takiej partii to nawet bym się do niego nie przyznawał. A ty się chełpisz - niedaleko pada jabłko do jabłoni!
Widzisz jest miedzy nami ta róznica, że ja mam ojca, a ty ojców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widzisz jest miedzy nami ta róznica, że ja mam ojca, a ty ojców.
DZIEKI ZA TĘ WYPOWIEDŻ. TYLKO NAIWNY PROWADZI GRANICĘ MORALNOŚCI MIEDZY PARTIAMI, A NIE MIEDZY JEJ CZŁONKAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak,to mocno popieprzona "gazeta" piszę w cudzysłowie ,bo takie bolki jak włodarczyk i reszta tej prymitywnej bandy nawet nie wie jak gazeta powinna wyglądać ,zadaje się tym kanaliom ,że kreują jakieś poglądy i idee ,to chore bałwany ,co tłumaczy ,ze ten szmatławiec włazi bez wazeliny w d*** psl-owi i dlatego jeszcze istnieje ,ale już niedługo ,podpadli mianowicie proboszczom za brak rzetelności,ale oni nawet nie wiedzą co to słowo oznacza kresowi inteligenci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że ktoś odnalazł zapomniany wątek ! czekamy na konstruktywne wypowiedzi w tym wątku, bardzo ich brak !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dobrze że ktoś odnalazł zapomniany wątek ! czekamy na konstruktywne wypowiedzi w tym wątku, bardzo ich brak !!!!!!!!!!!!!!
A o czym tu mówić ? DNO to DNO ! A ty redaktor nie prowokuj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Kłopotowski odpowiada na pytanie: Kto rządzi mediami? - A czyż tego nie wiadomo? Odpowiadam będąc akurat w Ameryce, gdzie mediami rządzą Amerykanie żydowskiego pochodzenia, którzy mają rewolucyjną misję wobec chrześcijańskiej kultury Stanów Zjednoczonych. W ramach tradycji "niesienia światła dla narodów" dążą do kilku celów: 1. Wpoić chrześcijanom poczucie winy za kulturę przenikniętą antysemityzmem, która umożliwiła Holocaust. 2. Ośmieszać i zwalczać kościół katolicki jako najpotężniejszą instytucję chrześcijaństwa winną wpojenia masom antysemityzmu i wykluczania Żydów. 3. Całkowicie oczyścić z chrześcijaństwa przestrzeń publiczną. 4. Podważać spoistość społeczeństwa chrześcijańskiego przez szerzenie indywidualizmu i relatywizację wartości, gdyż tylko w takim społeczeństwie mniejszość żydowska czuje się bezpiecznie. 5. Propagować multikulturalizm i masową imigrację z powodu jak wyżej. 6. Kwestionować dumę narodową kraju gospodarza jako przejaw patologicznego nacjonalizmu, też z powodu jak wyżej. 7. Propagować swobodę obyczajową, zwłaszcza seksualną i podążanie za przyjemnościami, bo taki jest popyt mas, a można na tym skorzystać powiększając swą przewagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas? Słowo Podlasia należy do dwóch braci z partii pieniądza, mocno związanych z posłem PSL FJ Stefaniukiem, i uwikłanych w konbtakty z pezetpeerowską-eseldowsko nomenklaturą. Tygodnik Podlaski Podlaski należy do kilku bialskich biznesmenów z partii pieniądza, niecierpiących właścicieli SP, oczywiście z opcją na PO. Wspólnota należy do radnego sejmiku wojewódzkiego z partii POpaprańców. Szkoda, że nie ma już Gazety Bialskiej. Co nie Siwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać PZPN napisał:
A u nas? Słowo Podlasia należy do dwóch braci z partii pieniądza, mocno związanych z posłem PSL FJ Stefaniukiem, i uwikłanych w konbtakty z pezetpeerowską-eseldowsko nomenklaturą. Tygodnik Podlaski Podlaski należy do kilku bialskich biznesmenów z partii pieniądza, niecierpiących właścicieli SP, oczywiście z opcją na PO. Wspólnota należy do radnego sejmiku wojewódzkiego z partii POpaprańców. Szkoda, że nie ma już Gazety Bialskiej. Co nie Siwy?
Oj tak, tak ! To były czasy ! Łza się w uchu kręci ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać PZPN napisał:
A u nas? Słowo Podlasia należy do dwóch braci z partii pieniądza, mocno związanych z posłem PSL FJ Stefaniukiem, i uwikłanych w konbtakty z pezetpeerowską-eseldowsko nomenklaturą. Tygodnik Podlaski Podlaski należy do kilku bialskich biznesmenów z partii pieniądza, niecierpiących właścicieli SP, oczywiście z opcją na PO. Wspólnota należy do radnego sejmiku wojewódzkiego z partii POpaprańców. Szkoda, że nie ma już Gazety Bialskiej. Co nie Siwy?
CZY SŁOWO NAPISZE O "AFERZE FAKTUROWEJ"??? WSPÓLNOTA TO SIĘ NIE ODWAŻY NAPISAĆ? PRAWDA RED. RUSAK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
APEL DO WSZYSTKICH UCZCIWYCH !!! Zachęcaj WSZYSTKICH, kogo tylko możesz, aby w jesiennych wyborach samorządowych, KAŻDY Z NAS zagłosował PRZECIWKO PSL-owcom !!! NASZ GŁOS - "PRZECIWKO IM" - DLA DOBRA NASZEJ PODLASKIE ZIEMI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁOWO PODLASIA to tędęcyjny syf pana S. pseudo redaktorzy piszą artykuły na polityczne zamówienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to przykre że jedyny "opiniotwórczy" tygodnik w naszym makroregionie jest tak mało obiektywny czuć że odjum PR-elu ciąży mu dzisiaj. Tematy tabu artykłuły na zamówienie oj wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z wypowiedziami czytelników! SZMATŁAWIEC JAKICH MALO!!!!!!!!! Pisza wszysto bylenie prawde!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...